top of page
Elektrikçi

Kariyer

Havalandırma Grup 10 yıldır hizmet ve kalite standartlarını maksimum seviyede devam ettirmektedir. Sektörde öncü firmamız, zengin ürün çeşidi ile aradığınız her ürünü hızlı ve kolay bir şekilde bulabilme imkânı sunmaktadır."

Havalandırma Grup 2009 yılında Ankara'da Havalandırma ve Hava Kanalları aksesuarları satışı işi ile başlamış  ve bu günlere kadar istikrarlı bir şekilde gelişerek gelmiştir.

Faaliyet alanı ilk olarak Hava Kanalı Aksesuarları ve Hava Kanalı Ekipmanları satışı yaparak başlayan Havalandırma Grup genişleyen müşteri portföyü sonrasında sektör ve müşteri ihtiyaçları temel alınarak 2012 yılında Havalandırma Cihazları, havalandırma Sistemleri, Elastomerik Kauçuk İzolasyon ürünleri ve izolasyon malzemeleri satışı, Flexible Esnek Hava Kanalları, Gofrajlı Hava Kanalları, Prizmatik Hava Kanalları, Yuvarlak Hava Kanalları, Havalandırma Menfezleri, Havalandırma Damperleri, Havalandırma Panjurları,Anemostad gibi ürünler ile çalışma alanını büyütmüştür. Ankara içinde olduğu gibi Ankara  dışında da satışlar yaparak ülkenin milli gelirine katkılarda bulunurken müşteri portföyünün büyümesi ile Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Kuveyt gibi ülkelerede satışlar yapmıştır. 

Firmamız ''Önce Hizmet Ve Kalite'' anlayışını daima ön planda tutmuştur. Ürün kalitesinin artırılması, kapasitenin yükseltilmesi  hedefleri teknolojik yatırımları da beraberinde getirmiştir Hizmet ve Kaliteye yönelik çalışmaların artması ve ülkede hızla büyüyen inşaat faaliyetleri sonucu 2013 yılında Havalandırma Cihazları ve Hava Kanalı Aksesuarları üretimine başlamıştır.Aynı yıllarda ise yine sektörde akla ilk gelen firmalar olan Isıdem, Bvn Motor, Blauberg Fan, Ayas Fan, Aksa Motor Fan aircol , gibi firmalar ile de anlaşarak ürün ve marka gamını arttırmıştır.

Havalandırma Grup günümüzde her türlü Mekanik Tesisat ve havalandırma sektöründe malzeme temini konusunda hizmet sunmakta, her türlü özel siparişe ve Özel proje ye de cevap verebilmektedir. 

Firmamız, alanlarında uzman personeli 1000 metrekare satış alanı ve 3000 metrekare depo alanları ile Ankara İvedik Organize Sanayi  Bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

Havalandırma Grup Ailesi Olarak Vizyonumuz;
Öncelikle Ankara ve Ankara dışı pazarında sektörü yönlendirebilecek konuma ulaşmak, kaliteli ürünleri, zamanında teslim etmeyi ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir. Personeli ile kendini sürekli geliştirmeye odaklanan ve pazarda lider firma haline gelerek, müşterilerin isteklerini karşılayabilen örnek ve öncü kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Misyonumuz

Havalandırma Grup  Ailesi Olarak Misyonumuz;
Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü; gelişen teknolojinin sağladığı en son yenilikler ile uluslararası standartlarda, belirlenen özelliklere sahip olacak şekilde, zamanında ve uygun koşullarda temin etmeyi kendine görev olarak üstlenmek ve bu görevi tüm paydaşlarımızla paylaşmaktır. Ayrıca, müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları olan ekipman ve cihazların istenilen niteliklerde olması gereken fonksiyonları eksiksiz olarak taşıması, işçi sağlığı ve iş güvenliğini dikkate alınarak ergonomik yapıda olması firmamızın öncelikleri arasındadır. Bunun yanında, firmamızın titizlikle üzerinde durduğu; 
satılan ürünler ile ilgili satış sonrası sağladığımız servis ve garanti hizmetlerimiz, satılan ürünlerin arkasında olduğumuzun en temel göstergesidir. Misyonumuz devam etmekte olan faaliyetlerimizi, günümüz teknolojisinin bize verdiği en yeni ve gelişmiş ekipmanları kullanarak, gelişen ve büyüyen Türkiye pazarında durmaksızın hep bir adım öne giderek, rekabette müşteri memnuniyetini ve güvenini devamlı olarak ön planda tutup, onlar için daima tercih edilen çözüm ortakları olmaktır.

 

Değerlerimiz

Müşterilerimiz bizim velinimetimizdir. Çalışanlarımız kurumumuzun temel taşlarıdır. Kaliteli ürün ve hizmetler tüm müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile örnek kuruluş olmaya özen göstermek, verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm iletişim araçlarını sonuna kadar kullanarak şeffaf modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek.

Her çalışanımızı takımımızın aktif bir parçası olarak görmektir.

 

Kalite politikamız

Havalandırma Grup Kalite Politikası şöyledir; 
Çağımızın gerektirdiği teknoloji ve yaşam şartlarını en iyi şekilde değerlendirip müşteri memnuniyetini sağlarken şirketimizi Ankara'da ve Türkiye'de güvenilir, istikrarlı ve sektörde lider bir konuma getirmek. Çalışanlarımızın ve kullandığımız bütün teknolojik ekipmanların gelişmesi yönünde, maksimum seviyede yatırım yapmak. Uluslararası kabul görmüş ISO 9001 kalite sistemi, CE-TSE , Yerli Üretim Belgesi ve Yerli Malı belgeleriyle , kalite standartlarını yönetimimize uygulayarak hizmet kalitemizi arttırırken, teknik danışmanlık ve satış sonrası hizmetlerimizle de müşterilerimizle sonsuz bir uyum içerisinde çalışmak. Tedarikçi firmalar ile karşılıklı güven içinde sürekli işbirliği halinde olmak. İnsan kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirip çalışma azmini, motivasyon gelişimini ve aidiyet duygusunu sağlamak. Sunulan hizmetin kanunlarla ilgili uluslararası standartlara, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına uygunluğunu sağlamak.

Tüm faaliyetleri bir proses statüsünde değerlendirerek, planlamak, uygulamak ve performansını kontrol edip sürekli iyileştirmek. Dünya piyasalarında rekabetçi yapımızıda kullanarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak.

bottom of page