Blauberg Fanlar

blauberg.png

BLAUBERG VENTILATOREN, yenilikçi teknolojisi, çağdaş tasarımı ve Alman kalitesini birleştiren; Salyangoz Fanlar, Radyal Fanlar, Kanal Tipi Fanlar, Aksiyel Fanlar ve Banyo-wc Fanları, banyo wc aspiratörler, gibi geniş bir havalandırma ekipmanı yelpazesi sunmaktadır ve Havalandırma Grup güvencesiyle satın alabilirsiniz.

  • TASARIM Blauberg Fanlar ve Blauberg Aspiratörler Dayanıklı, darbelere dayanıklı ve korozyona dayanıklı ABS plastik kasa.Aerodinamik şekilli kasa.Elektrik şebekesine bağlantı için hava geçirmez terminal kutusu.

  • MOTOR Blauberg Fanlar Geriye kavisli kanatlı, yüksek verimli, elektronik olarak komütasyonlu doğru akım motorları. Bu tür motorlar en gelişmiş enerji tasarrufu çözümüdür. EC motorlarının güç tüketimi, standart motorlara göre% 35 daha azdır. EC motorlu fanlar mükemmel aerodinamik performansa ve düşük gürültülü çalışmaya sahiptir.

  • Blauberg Fanlar EC motorları yüksek performans ve toplam hız kontrol aralığı ile donatılmıştır.% 90'a ulaşan yüksek verimlilik, elektronik kontrollü motorların birinci sınıf avantajıdır. Motorlar, en az 40 000 çalışma saati için tasarlanmış bilyalı rulmanlar ile donatılmıştır.