Aircol Fanlar

Aksa Motor Fan ın Markası Aircol Fanlar ,  (mutfak, banyo, duvar, baca, kanal tipi, aksiyel, sanayi aspiratör ve fan motor) ve vantilatörlerde en uygun fiyatlarla Havalandırma Grup da

Farklı kullanım amaçlarına uygun nitelikte tasarlanmış Aircol fan ürün gurupları bulunmaktadır. Her bir ürün gurubuyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktadır. Bu ürün gurupları ise şunlardır; aksiye fan, fan aksesuarları, fan motorları, kanal fanı, menfezler, plastik fan, radyal fan, salganyoz fan şeklindedir.

 

Aircol havalandırma sistemlerinde en çok tercih edilen ürünler; Aircol 315 KF Sanayi Tipi Radyal Kanal İçi FanAircol 100 KT Banyo Mutfak ve Tuvalet Kanal Tipi AspiratörüAircol Aks 120-60 Salyangoz Radyal FanıAircol 250 T Banyo Mutfak ve Tuvalet Tipi AspiratörüAircol 100 Banyo Mutfak ve Tuvalet AspiratörüAircol Summer Banyo Mutfak ve Tuvalet Tavan Tipi AspiratörüAircol S 400 Sanayi Tipi Sac Gövdeli FanAircol 150 KF Sanayi Tipi Radyal Kanal İçi FanAircol 200 KF Sanayi Tipi Radyal Kanal İçi FanAircol 250 F Banyo Mutfak ve Tuvalet Tavan Tipi Aspiratörü şeklindedir.